Versenyeredmények 2022-2023

OKTV eredmények
   
Országos döntő
   
Országos döntőbe jutott
   
2. fordulóba jutott
Történelem: Felkészítő tanár
Szabó Balázs 12.B Dr. Gesztesi Enikő
Országos eredmények
   
XXIII. TUDOK - Humán- és Társadalomtudományi Tematikus Konferencia
Történelem, néprajz, család és életpályakutatás szekció Felkészítő tanár
Nagydíjas:Szalai Bálint 12.D Nagy László
   
XXIX. Kőrösi Csoma Sándor Kárpát-medencei Földrajzverseny
  Felkészítő tanár
1. Keresztes Kristóf 10.B Fauszt András
   
Vorwahl 0049 német nyelvi és országismereti verseny
II. kategória Felkészítő tanár
2. Weisz Dorka 12.A Heilmann Józsefné/Fauszt András
4. Csocsó Szonja 12.A Heilmann Józsefné/Fauszt András
7-11. Halmosi Zoltán 9.A Fauszt András
   
Horváth István Károly Ókortudományi és Latin Nyelvi Verseny
III. kategória Felkészítő tanár
3. Bachesz Csaba 9.B Dr. Gesztesi Enikő
4. Horváth Zita Zsófia 9.A Dr. Gesztesi Enikő
9. Kiss Laura 10.B Dr. Gesztesi Enikő
17. Bacher Martin 10.D Dr. Gesztesi Enikő
   
Newsbrowsing Competition országos angol nyelvi verseny
  Felkészítő tanár
5. Takács Eszter 9.C Sáfrány Zita
9. Málnai Zsófia 9. B Rábóczki Szilvia
Nyerki Tamás 12.A Elblinger Ferencné / Rábóczki Szilvia / Sáfrány Zita
   
Curie Matematika Emlékverseny
10. osztály: Felkészítő tanár
7. Bacher Martin 10.D Tóthné Gulácsi Beáta
13. Kiss Kata Ramóna 10.A Kimle Mária
   
Innovation Challege
A leginnovatívabb termék díja:
Nádasdy Mihály 10.B
 
   
Lotz János szövegértési és helyesírási verseny
10. osztályos kategória Felkészítő tanár
10. Szabó Zsóka 10.B Elblinger Ferencné
   
55. Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaverseny
II.b2 kategória:
Országos döntőjébe jutott
Felkészítő tanár
Kiss Boldizsár 10.B Kovács Attila
Régi Emese Viktória 12.B Kovács Attila
   
XXX. Less Nándor Földrajzverseny
II. kategória:
Országos döntőjébe jutott
Felkészítő tanár
Bachesz Csaba 9.B Fauszt András
III. kategória: Felkészítő tanár
Borbás Tamás 11.B Huszárik Imre
   
Pannonia Sacra – Mindszenty József élete és kora – Kárpát-medencei történelmi vetélkedő
országos elődöntőjébe jutott Felkészítő tanár
GJG (Akkermann Dániel, Görgye Dominik, Görgye Patrik, 8.) László Péter
GJG (Máté Kata, Schöck Anna Sára, Bachesz Csaba 9.B) Nagy László
Regionális versenyek és eredmények
Gloria Victis Történelmi Vetélkedő
középdöntőjébe jutott Felkészítő tanár
GJG (Nagy Emma Imola10.C, Feri Liliána 10.C, Kárpáti Koppány10.C) László Péter
Megyei versenyek és eredmények
Szép Magyar Beszéd Verseny
9-12. oszt. kat. Felkészítő tanár
3. Dicső Botond 10.D Toronyi Gyöngyi
EMMI országos német verseny
Második fordulójába jutott Felkészítő tanár
Hajrá, Garay! (10.A: Bajusz Panna, Reining Flóra, Szabó Zsófia) Fauszt András
Városi versenyek és eredmények
   
Művészeti versenyek és eredmények
   
Országos versenyek
   
Gemenc Hangja könnyűzenei énekverseny
popdal ifjúsági kategória Felkészítő tanár
arany + különdíj: Csillag Jasmin 12.D Béresné Kollár Éva
arany Papp Kamilla 11.A Béresné Kollár Éva
musical ifjúsági kategória Felkészítő tanár
arany Papp Kamilla 11.A Béresné Kollár Éva
musical gyermek II. kategória Felkészítő tanár
kiemelt arany + különdíj: Takács Lilla Béresné Kollár Éva
popdal gyermek II. kategória Felkészítő tanár
arany Takács Lilla Béresné Kollár Éva
   
Regionális versenyek
   
Rév Lívia V. Dél-Dunántúli Regionális Zongoraverseny
  Felkészítő tanár
1. Lozsányi Julianna 9.C Lozsányi Tamás
Megyei versenyek
   
XXVI. Illyés Gyula Szavalóverseny
  Felkészítő tanár
2. Föglein Liza Kató 12.A Báló Marianna
3. Deli Áron 11.B Kenyeresné Dr. Pap Kinga
   
Sport versenyek és eredmények
Országos eredmények
   
Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság Diákolimpia
Gerelyhajítás – lány Felkészítő tanár
3. GJG (Frei Nóra 11.A, Hamar Eszter 11.A, , Kiss Kata 11.A, Máté Ifeoma 9.B, Posta Flóra 12.A) Huszárikné Böröcz Zsófia
Távolugrás Felkészítő tanár
7. GJG ( Frei Nóra 11.A, Kelemen Laura 12.B , Kiss Kata 11.A, Máté Ifeoma 9.B, Posta Flóra 12.A) Huszárikné Böröcz Zsófia
4X1500 m váltófutás fiú Felkészítő tanár
8. GJG (Bodnár Bálint 9.A, Jávor Bence, Maczkó Zsombor 11.D, Végh Zsombor) Huszárikné Böröcz Zsófia
   
Karate Diákolimpia
  Felkészítő tanár
2. Nagy Gergő Ákos 10.C Lukácsi László
   
Regionális versenyek és eredmények
   
Megyei eredmények
   
Asztalitenisz Diákolimpia
  Felkészítő tanár
1. Kizakisz Georgiosz 9.EEzzel országos döntőbe jutott. Csirzó Zoltán
   
Futsal Diákolimpia
fiú V-VI. kcs Felkészítő tanár
2. GJG (Csapó András 10.B, Horváth Levente 10.C, Kárpáti Koppány 10.C, Kenéz Bálint 11.A, Marsai Márton 11.A, Orbán-Zaják Péter 9.E, Renczes László 10.A, Takács Domán 10.D, Temesi András 11.A, Till Márton 11.B, Vass Patrik 12.A)
Ezzel országos elődöntőbe jutott.
Lukácsi László
   
Kosárlabda Diákolimpia
fiú A kat. V-VI. kcs. Felkészítő tanár
3. GJG (Arbanász Márk 10.A, Farkas Balázs 11.A, Ganczer Ádám 11.B, Imre Milán 11.A, Inalegwu Marcell 11.B, Sáfrán Botond 12.D) Lukácsi László