Versenyeredmények 2019-2020
OKTV eredmények
Országos döntő | |
---|---|
Történelem: | Felkészítő tanár |
2. Angyal Réka 11.B | Dr. Gesztesi Enikő |
18. Juhász Gergely 12.B | Dr. Gesztesi Enikő |
20. Schwemmer Martin 12.B | Dr. Gesztesi Enikő |
22. Guld Kinga 11.B | Dr. Gesztesi Enikő |
2. fordulóba jutott | |
Történelem: | Felkészítő tanár |
Angyal Réka 11.B | Dr. Gesztesi Enikő |
Szirányi Péter 11.D | Werner István/Dr. Geszesi Enikő |
Juhász Gergely 12.B | Dr. Gesztesi Enikő |
Guld Kinga 12.B | Dr. Gesztesi Enikő |
Schwemmer Martin 12.B |
Dr. Gesztesi Enikő |
Matematika II.: | Felkészítő tanár |
Szabados Balázs 12.A | Tóthné Gulácsi Beáta |
Hajdú Bálint 11.A | Dr. Ságodi Ibolya/Straubingerné Kemler Anikó |
Kincses Benedek 12.A | Tóthné Gulácsi Beáta |
Biológia I.: | Felkészítő tanár |
Kenéz Kata 11.D | Dr. Bodnárné/Lászlóné |
Országos eredmények
Pécsi Hyperión: Tanulmányi verseny a görög-római kultúráról | |
---|---|
„HyperQuest.LATIN” kategória | Felkészítő tanár |
3. Egri Lili 10.D, Babos Réka 10.D, Friedmanszky Lilien 11.B | Dr. Gesztesi Enikő |
6. Gyöngyösi Eszter 10.D, Vágó Tímea 10.B, Viola Réka 10.D | Dr. Gesztesi Enikő |
"Aenigmata Latina" – Minores kategória | Felkészítő tanár |
5. Sebestyén Noémi 10.B | Dr. Gesztesi Enikő |
Origó angol nyelvű matematika verseny | |
11-12. évf. kategória | Felkészítő tanár |
1. GJG (Szücs Péter 12.A,Kincses Benedek 12.A, Ganczer Nándor 11.A) | Tóthné Gulácsi Beáta, Dr. Ságodi Ibolya, Straubingerné Kemler Anikó |
Mozaik levelező versenyek | |
Matematika | |
10. osztály | Felkészítő tanár |
1. Rács Zsóka 10.D | Straubingerné Kemler Anikó/Tóthné Gulácsi Beáta/Kovács Attila |
19. Kovács Dorina | Kovács Attila |
11-12. osztály | Felkészítő tanár |
1. Hajdú Bálint 11.A | Straubingerné Kemler Anikó/ Dr. Ságodi Ibolya |
16. Hájas Kristóf 11.A | |
21. Csontos Tamás 11.A | |
28. Zengő Milán 11.A | |
29. Ganczer Nándor 11.A | |
34. Eszterbauer Márk 11.A | |
A Periódusos Rendszer Nemzetközi Éve alkalmából rendezett Non-stop kísérleti bemutatóverseny | |
Felkészítő tanár | |
4. Németh Attila 12.B | Kovács Attila |
Édes Anyanyelvünk országos nyelvhasználati verseny | |
Sátoraljaújhely város emlékplakettjét kapta | Felkészítő tanár |
1. Leskó Abigél 10.B | Kenyeresné Dr. Pap Kinga |
Lázár Ervin Országos Anyanyelvi Verseny | |
döntőjébe jutott | Felkészítő tanár |
GJG1 (Mester Virág, Bató Csinszka, Szabolcsi Petra 12.B) | Dr. Bechtel Helmut |
GJG2 (Loboda Izabella 12.B, Leskó Abigél 10.B, Ábrahám Bereniké 12.C) | Kenyeresné Dr. Pap Kinga |
XX. TUDOK - Humán- és Társadalomtudományi Tematikus Konferencia | |
néprajz szekció: | Felkészítő tanár |
Kovács Fanni 12.A | Huszárikné Böröcz Zsófia |
irodalom szekció | Felkészítő tanár |
Zémann Éva 9.B | Elblinger Ferencné |
Ábrahám Bereniké 12.C | Kenyeresné Dr. Pap Kinga |
Eszterbauer Márk 11.A | Elblinger Ferenc |
Behívták az országos konferenciára | |
Horváth István Károly Ókortudományi és Latin Nyelvi Verseny | |
Felkészítő tanár | |
5. Babos Réka 10.D | Dr. Gesztesi Enikő |
12. Sebestyén Noémi 10.B | Dr. Gesztesi Enikő |
48. Országos Elsősegélynyújtó Verseny | |
Felkészítő tanár | |
20. GJG (Bitz Attila 10.d, Cseh Dániel 10.D, Cseke Cintia 10.B, Fejős Adrienn 10.B, Szegner Zita 10.B) |
Kovács Attila |
26. Kőrösi Csoma Sándor Kárpát-medencei Földrajzverseny | |
Felkészítő tanár | |
10. Misli Péter 10.A | Fauszt András |
Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny | |
maiores katagória | Felkészítő tanár |
19. (kiermelt dicséret) Sebestyén Noémi 10.B | Dr. Gesztesi Enikő |
bejutott: Babos Réka 10.D | Dr. Gesztesi Enikő |
Regionális versenyek és eredmények
Arany Dániel Matematikai Tanulóverseny | |
---|---|
második fordulójába jutott | |
kezdő II. kat.: | Felkészítő tanár |
Pilisi Eszter 9.A | Tóthné Gulácsi Beáta |
haladó II. kat.: | Felkészítő tanár |
Bacsó Bence 10.A | Kovács Attila/Straubingerné Kemler Anikó |
Hamar János 10.A | Kovács Attila/Straubingerné Kemler Anikó |
Lotz Gabriella 10.A | Kovács Attila/Straubingerné Kemler Anikó |
Sefcsik Máté 10.A | Kovács Attila/Straubingerné Kemler Anikó |
Rács Zsóka 10.D | Kovács Attila/Straubingerné Kemler Anikó |
Stolczenbach Kata Sugárka 10.D | Kovács Attila/Straubingerné Kemler Anikó |
Regionális olasz verseny | |
írásbeli kategória 12. évf. | Felkészítő tanár |
2. Csongrádi Réka 12.B | Huszti Edina |
írásbeli kategória 11. évf. | Felkészítő tanár |
2. Szirányi Péter 11.D | Huszti Edina |
élőbeszéd kategória | Felkészítő tanár |
1. Szirányi Péter 11.D | Huszti Edina |
1. Fábián Luca 11.B | Huszti Edina |
Megyei versenyek és eredmények
Implom József helyesírási verseny | |
---|---|
Felkészítő tanár | |
2. Molnár Eszter 11.B | Kiss Hedvig |
Savaria országos történelem verseny | |
9. oszt. | Felkészítő tanár |
1. Bakó Bálint 9.D | Nagy László |
2. Szabó Balázs 9.B | Dr. Gesztesi Enikő |
3. Pál Tamás 9.A | Werner István |
10. oszt.: | Felkészítő tanár |
1. Zsók Dániel 10.A | Dr. Gesztesi Enikő |
3. Bakó Péter 10.B | Nagy László |
Bolyai Matematika Csapatverseny | |
Felkészítő tanár | |
4. Szíven Szúrt Gatyamadzag (Horváth Evelyn, Kovács Alina, Stolczenbach Stefánia, Vass Odett 8.) |
Kovács Judit |
MATEGYE Megyei Matematikaverseny | |
10. évfolyam kat. | Felkészítő tanár |
2. Hamar János 10.A | Tóthné Gulácsi Beáta |
3. Rács Zsóka 10.D | Straubingerné/Tóthné/Kovács A. |
12. évfolyam kat.: | Felkészítő tanár |
3. Szabados Balázs 12.A | Tóthné Gulácsi Beáta |
Curie Matematika Emlékverseny | |
Regionális fordulóba jutott | Felkészítő tanár |
Hamar János 10.A, Keresztes Balázs 10.A, Bencze Botond 10.A, Ferencz Lilla 10.A, Imreh Lili 10.A, Zsók Dániel 10.A, Rács Zsóka 10.D, Kiss Zétény 9.A, Czövek Soma 9.A, Pál Tamás 9.A, Szilágyi Péter, Vass Patrik 9.A, Vaszari Balázs 9.A, Pilisi Eszte9.A | Tóthné Gulácsi Beáta |
Vörösmarty Mihály Tolna megyei szavalóverseny | |
Felkészítő tanár | |
1. Föglein Liza Kató 9.A | Csizmazia Ferencné |
Művészeti versenyek és eredmények
Országos eredmények | |
---|---|
XIII. „Az én Pannoniám” Kárpát-medencei középiskolai vers- és prózamondó találkozó | |
nívódíj és arany minősítés (2.): | Felkészítő tanár |
Sándor Zsigmond 10.D | Németh Judit |
ezüst minősítés: | Felkészítő tanár |
Loboda Izabella 12.B | Báló Marianna |
Mészöly Miklós országos vers- és prózamondó verseny | |
Felkészítő tanár | |
1. Loboda Izabella 12.B | Báló Marianna |
2. Sándor Zsigmond 10.D | Németh Judit |
KÓTA Aranypáva Országos Népzenei Minősítő | |
arany minősítés: | Felkészítő tanár |
Katz Hajnalka 7. | Dr. Ságodi Ibolya |
XIV. Országos Képzőművészeti Diáktárlat | |
Alkotása kiállításra került: | Felkészítő tanár |
Dombi Luca Lili 9.D, Fábián Luca 11.B, Fetzer Lili 11.D, Tápai Anna 10.D, Pordán Nikolett 9.B |
Straubinger Ferenc |
IX. Örök Pódiumon Országos Vers és Prózamondó Verseny | |
Felkészítő tanár | |
1. Szirányi Péter 11.D | Báló Marianna |
2. Szalai Bálint 9.D | Báló Marianna |
3. Sándor Zsigmond 10.D | Németh Judit |
Különdíjas: | Felkészítő tanár |
Horváth Gabriella 11.B | Báló Marianna |
Tóth Flóra 10.D | Báló Marianna |
15. Ki Mit Tud, Paks | |
ének – könnyűzenei kategória | Felkészítő tanár |
ezüst minősítés: Csillag Jasmin 9.D | Béresné Kollár Éva |
Valamit a percek közé… - Bertók László versmondó verseny | |
Felkészítő tanár | |
2. Loboda Izabella 12.B | Báló Marianna |
3. Föglein Liza Kató 9.A | Csizmazia Ferencné |
30. Weöres Sándor versmondó emlékverseny | |
Arany minősítés: Dicső Botond 7. | Báló Marianna |
Regionális eredmények | |
Rév Lívia IV. Dél-Dunántúli Regionális Zongoraverseny | |
IV. kcs. | Felkészítő tanár |
2. Szabados Balázs 12.A | Erősné Máté Éva |
III. kcs. | Felkészítő tanár |
1. Sándor Zsigmond 10.D | Erősné Máté Éva |
Megyei eredmények | |
„Cinegemadár” Tolna Megyei Népzenei Verseny | |
arany minősítés: | Felkészítő tanár |
Kacz Hajnalka 7. | Dr. Ságodi Ibolya |
GJG Citerazenekara (Harsányi Réka 9.D, Bakonyi Réka, Vass Odett 8., Hadú Bálint 11.A, Kacz Hajnalka 7.) | Dr. Ságodi Ibolya |
Városi versenyek és eredmények
Lotz János Helyesírási Verseny | |
---|---|
megyei fordulójába jutott | |
7. osztály: | Felkészítő tanár |
Rábenstein Réka | Toronyi Gyöngyi |
Dicső Botond | Toronyi Gyöngyi |
9. osztály: | Felkészítő tanár |
Orbán Réka Csilla 9. C | Dr. Bechtel Helmut |
10. osztály: | Felkészítő tanár |
Leskó Abigél 10.B | Kenyeresné Dr. Pap Kinga |
Rács Zsóka 10.D | Toronyi Gyöngyi |
Tóth Flóra 10.D | Toronyi Gyöngyi |
Kovács Kinga 10.A | Bosnyák Eszter |
Szép Magyar Beszéd Verseny | |
megyei fordulójába jutott | |
7-8. oszt. kat. | Felkészítő tanár |
Dicső Botond 7. | Toronyi Gyöngyi |
9-12. oszt. kat. | Felkészítő tanár |
Fritz Szabolcs 11.D | Toronyi Gyöngyi |
Loboda Izabella 12.B | Dr. Bechtel Helmut |
Föglein Liza Kató 9.A | Kiss Hedvig |
Sport versenyek és eredmények
Országos eredmények | |
---|---|
Kosárlabda Diákolimpia | |
lány A kat. V-VI. kcs. | |
Országos döntő | Felkészítő tanár |
1. GJG (Andi Hanna 10.B, Bodócs Gréta 9.NY, Haag Panna 9.NY, Horváth Dóra 11.D, Istókovics Adél 9.C, Leskó Abigél 10.B, Liszkai Rebeka 11.C, Marsai Dóra 11.B, Miklós Melinda 10.B, Németh Lili 9.B, Renczes Rebeka 11.A, Villányi Anna 9.NY) | Posta Endre |
Kosárlabda B33 diákolimpia lányok országos elődöntő (V-VI. kcs.) | |
Felkészítő tanár | |
1. Istókovics Adél, Liszkai Rebeka, Marsai Dóra, Andi Hanna | Csirzó Zoltán |
2. Bogos Inez, László Laura, Nagy Dominika, Tamás Réka | Csirzó Zoltán |
3. Bodócs Réka, Haag Panna, Leskó Abigél, Villányi Anna | Csirzó Zoltán |
Ezzel országos döntőbe jutott. | |
Torna Diákolimpia | |
V-VI. kcs. kezdő lány csapat | Felkészítő tanár |
2. Madaras Fanni, 11.D, Nagy Katalin 11.B, Tubák Beáta 10.C | Csirzó Zoltán |
országos elődöntőjébe jutott | |
V-VI. kcs. kezdő fiú egyéni | Felkészítő tanár |
Bősz Máté 11.D | Csirzó Zoltán |
Regionális versenyek és eredmények | |
Futsal Diákolimpia | Felkészítő tanár |
1. GJG (Adorján Áron11.D, Czövek Soma 9., Farkas Kozics Iván 11.C, Gellér Axel Koridon 10.D, Gősi Marcell 11.D, Hajdú Bálint 11.A, Juhász Botond , Juhász Gergely 12.B, Kövesdi Marcell, Rák Soma 12.C, Sütő Endre 10.D, Wirth Dániel 11.A) | Lukácsi László |
Ezzel országos döntőbe jutott. | |
Megyei eredmények | |
Atlétika Diákolimpia | |
Ügyességi Csapatbajnokság | |
|
Felkészítő tanár |
1. GJG (Bíró Fanni, Feri Daniella, Posta Flóra 9.A, Schmidt Réka11.C) | Csirzó Zoltán |
|
Felkészítő tanár |
2. GJG (Bíró Fanni, Kelemen Laura, Posta Flóra 9.A, Schmidt Réka11.C) | Csirzó Zoltán |
|
Felkészítő tanár |
2. GJG (Angyal Réka 11.B, Hinek Flóra, Marsai Dóra, Nagy Dominika 11.B) | Csirzó Zoltán |
|
Felkészítő tanár |
2. GJG (Bíró Fanni, Kelemen Laura 10., Posta Flóra 9.A, Schmidt Réka11.C) | Csirzó Zoltán |
|
Felkészítő tanár |
3. GJG (Bíró Fanni, Kelemen Laura, Posta Flóra 9.A, Sajben Adél) | Csirzó Zoltán |
|
Felkészítő tanár |
2. GJG (Fekete Gergő 12.A, Hamar János 10.A, Porkoláb Ákos 12.A, Rittberger András12.A, Szilágyi Péter) | Csirzó Zoltán |
- fiú magasugrás V-VI. kcs. |
Felkészítő tanár |
2. GJG (Fekete Gergő 12.A, Hamar János 10.A, Péceli Tamás, Porkoláb Ákos 12.A, Rittberger András12.A) | Csirzó Zoltán |
- fiú távolugrás |
Felkészítő tanár |
2. GJG (Fekete Gergő 12.A, Hamar János 10.A, Péceli Tamás, Porkoláb Ákos 12.A, Szilágyi Péter) |
Csirzó Zoltán |
Kosárlabda Diákolimpia Fiú (V.-VI. kcs) | |
Továbbjutottak a területi selejtezőbe. | Felkészítő tanár |
2. GJG | Lukácsi László |